Trajneri i Arsenalit Mikel Arteta është infektuar me koronavirus

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka dalë pozitiv në testet për koronavirus. Trajneri i Arsenalit, Mikel…

Zyrtare: Shtyhet derbi Man City – Arsenal, shkaku i koronavirusit

Premierliga ka vendosur që ndeshjen mes Manchester Cityt dhe Arsenalit e paraparë të zhvillohet ditën e…

Dalin pamjet e para të Ronaldinhos në burg: Legjenda s’harron të buzëqeshë

Legjenda braziliane e futbollit, Ronaldinho, është fotografuar i buzëqeshur në një burg të Paraguait, ku është…

‘Dardanët’ nisen për Angli

Përfaqësuesja e Kosovës është nisur në drejtim të Anglisë, shkruan zeri.info “Dardanët” do të luajnë nesër…

​Sanchez: Nuk pendohem për transferimin në United

“Isha i lumtur në Manchester” Sulmuesi kilian, Alexi Sanchez ka thënë që nuk është penduar që…

Kërkohet edhe largimi i Xhakës dhe Mustafit nga Arsenali

Tifozët e Arsenalit kanë kërkuar nga Unai Emery për të hequr dorë nga Granit Xhaka dhe…

Khabib i tregon Mcgregorit se çfarë duhet të bëjë për ta marrë rimeçin

Khabib Nurmagomedov i ka thënë Conor McGgregorit se duhet t’i fitojë dhjetë përballje radhazi në mënyrë…

Zidane e do vetëm Pogban

Real Madridi e ka paraparë të presë deri në minutën e fundit të afatit kalimtar veror…

Shorti i Ligës së Kampionëve: Liverpooli në “ferr”

Ditën e enjte në Monako do të hedhet shorti për fazën e grupeve të edicionit 2019-2020,…

Challandes në telashe të mëdha para ndeshjes me Çekinë

Kombëtarja e Kosovës është në telashe të mëdha para dy ndeshjeve të radhës në kuadër të…