Bëhet i ditur vendi ku do të mbahet “Eurovision 2020”

Bëhet e ditur se finalja e madhe  “EuroSong”, do të zhvillohet në qytetin holandez më 16…

Morena Taraku i blen qenit “Porsche”

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.…

Publikon foto nga pushimet me Enin, Genci: Çdo ditë e jona është festë

Janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun. Fjala është për…

Brad Pitt shfaqet me tatuazh të ri në Festivalin e Filmit në Venecia

Ylli i Hollywoodit, Brad Pitt, në fillim të kësaj jave mbërriti në Festivalin e Filmit në…

Kjo gjë po e rrezikon karrieren fantastike të Ed Sheeran

Ed Sheeran është akuzuar për vjedhjen e këngëve të artistëve të tjerë, si frymëzim për materialet…

Kardashian mbulon ballinën e revistës ”Vogue arabia”

Kim Karadashian ka pozuar për revistën e famshme ”Vogue arabia”. Ylli televiziv, ka publikuar promon e…