Brad Pitt shfaqet me tatuazh të ri në Festivalin e Filmit në Venecia

Ylli i Hollywoodit, Brad Pitt, në fillim të kësaj jave mbërriti në Festivalin e Filmit në Venecia, ku debutoi me tatuazhin e ri.

Ai ka shtuar një tatuazh të ri në koleksionin e tij  dhe është i vendosur afër një tatuazhi tjetër shumë domethënës.

Të martën, aktori, 55 vjeç, u fotografua duke arritur në Itali përpara Festivalit Ndërkombëtar të Filmit në Venecia. Nën mëngën e bluzës, Pitt zbuloi tatuazhin e ri të brendshëm, teksa në shikim të parë dukej tejet misterioz.

VENICE, ITALY – AUGUST 28: Brad Pitt is seen arriving at the 76th Venice Film Festival on August 28, 2019 in Venice, Italy. (Photo by Dominique Charriau/GC Images)

I riu pozicionohet menjëherë pranë një citati nga një poezi e Rumit që thotë: “Ekziston një fushë, përtej të gjitha nocioneve të drejta dhe të gabuara. Do të të takoj atje”– tatuazh ky që aktori e realizoi bashkë me ish-partneren e tij, Angelina Jolie për nder të martesës së tyre në vitin 2014.

Ndërsa, nuk është e qartë se çfarë do të thotë ose përfaqëson tatuazhi i ri i Pitt, por fansat kanë filluar të spekulojnë se mund të jetë ‘The Curious Case of Benjamin Button’, drama e vitit 2008 në të cilën Pitt luajti, apo frymëzohej nga personazhi i tij në vitin 1998 ‘Meet Joe Black’.

Pavarësisht nga kuptimi i tij, Brad tashmë numëron tatuazhe të shumta, përfshirë: inicialet e para të secilit anëtar të familjes, një seri linjash të dizajnuara nga Jolie, ditëlindjen e ish-gruas së tij, një skicë të Ötzi Iceman dhe fjalën “Invictus”.

Brad Pitt is seen arriving at the 76th Venice Film Festival on August 28, 2019 in Venice, Italy. (Photo by Matteo Chinellato/NurPhoto via Getty Images)